est  eng  ger  fin  swe 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pay and Play!Audru golfiväljak lõpetab tegevuse

Täname kõiki neid kes siin üheteistkümne aasta jooksul mängimas on käïnud või teistmoodi toetanud.


Audru golfiväljak Pärnu lähedal oli eriline. Meie juures said inimesed oma esimese golfikogemuse - loe lähemalt mis mõttes!

 

Kui sa oled algaja - ei ole kunagi varem golfi mänginud või oled natuke, aga sul puudub roheline kaart, oma varustus jne. Sa tahad golfi proovida, mängida mõnikord koos sõpradega, kes pole golfarid, koos perega jne.

Kui sa oled juba golfar - sulle on golfipisik külge hakanud.

Kas oled mõelnud, et oleks tore teada ja ise tunda kuidas mängiti golfi vanasti? Näiteks umbes 100 aastat tagasi, nn. "golfi kuldsel ajastul"  1900-1930.

 Nüüd on see haruldane võimalus olemas - "Koge golfi tõelist fiilingut"
  • Audrus lastakse sind päris väljakule, mitte ainult lööki harjutama - ilma, et keegi mingit kursuse tunnistust või händikäppi küsiks
  • Audrus võetakse sind sõbralikult vastu, õpetatakse algtõed selgeks
  • Audrus ei tee üks golfiring rahakoti sisse auku
  • Audrus saad sa varustuse laenata ning see on mängupileti hinna sees
  • Audru väljak ei ole algajale ülejõu käivalt raske. Tegelikult on ta täpselt paras golfimängu õppimiseks
 

 

  • Audru väljakul saad laenata ehtsaid hikkoripuust varrega golfikeppe, mis on valmistatud tollel kaugel ajal ja nüüd mängu jaoks restaureeritud. 
  • Audru väljaku pikkus, kõvad griinid, liivatiid ja muud elemendid loovad tõelise tolle ajastu fiilingu ning on sobiv mänguks vanade golfikeppidega
  • Mäng vanade hikkorikeppidega võib muuta sinu suhtumist golfi ja teha sinust parema mängija. Sest hikkorikeppidega on mängu ajal lihtsam langetada tarku otsuseid. Sa svingid rahulikumalt, ei aja taga löögi pikkust. Selle tagajärjel on sinu löögid täpsemad ja stabiilsemad. Golf on veelgi lõbusam!

Loe lähemalt Antiik golf Audrus

 

  

Minu nimi on Jürgen Kerstna ja ma olen Audru Golfi üks asutajatest. Golf on saanud minu elustiiliks ning kinkinud mulle palju rõõmu ja rahuldust. Selleks, et golfimängu nautida pole palju vaja - mõned kepid, pall ja lapike muru. Golf kuulub rahvale. Nii nagu Shotimaal, nii ka Eestis - see on minu veendumus ning sellepärast olen koos oma sõpradega ka Audru Golfiväljaku rajanud. Siinkohal tahan öelda iskiklikult kõikidele praegustele ja uutele golfisõpradele:

Tere Tulemast Audrusse golfi avastama!